Winklevoss Kardeşler: Yakın Zamanda Google Coin Görebiliriz

Dünyanın ilk Bitcoin milyarderleri olarak tarihe geçen ABD’li Winklevoss kardeşler çok yakın bir zamanda Google’ın da kendi kripto para birimini geliştirmeye başlayacağını düşündüklerini belirttiler. 2017 ‘de Gemini Kripto Para Borsasını kuran Tyler ve Cameron Winklevoss bir kaç gün önce CNBC’de katıldıkları bir finans programında Bitcoin, kripto paraların yükselişi ve Facebook’un dijital parası Libra hakkında açıklamalarda bulundular.

Bazı kripto para analistleri tarafından endişeyle yaklaşılan Facebook’un dijital parası Libra hakkında daha ılımlı konuşan kardeşler, Libra’nın dijital paraların gelişimine olumlu katkıda bulanacağını, Bitcoin’deki yükselişte Libra’nın göz ardı edilemeyeceğini ve ilerleyen zamanlarda Libra’nın gerekli yasal izinleri alması halinde Gemini aracılığıyla Libra’yı destekleyebileceklerini belirttiler.

Google Coin Görecek miyiz

Tyler ve Cameron Winklevoss “İnternet dünyasındaki en büyük şirketlerin başında Facebook, Amazon, Netflix ve Google gibi isimler geliyor. İnsanlar bu büyük dörtlüye “FANG” ismini taktılar. Kripto para ve blockchain teknolojisinden bu büyük şirketlerin uzak duracağını düşünmüyoruz. Facebook ile başlayan bu süreçte iki yıl sonra Amazon’un, Netflix’in ve Google’ın da kendi dijital paralarının olacağını düşünüyoruz.” şeklinde açıklamalarda bulundular.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı