Yoyow Coin Nedir?

Yoyow coin, kripto para piyasasına hızlı bir giriş yaptı. Peki Yoyow Coin Nedir? Yoyow Coin nereden alınır?

YOYOW, “Own Words Your Own” adlı film, içerik yaratma sektöründeki katılımcılara ademi merkeziyetçi fikir birliği yöntemleri ekleyerek katkıyı nicelik kazanmayı ve ödüllendirmeyi amaçlayan, içerik yaratıcıları, içerik yatırımcıları, küratörleri ve tüketicileri kapsayan, blok zincir tabanlı bir içerik ödül ağıdır

Resmi açıklamaya göre, “YOYOW, merkezi olmayan, güvenlik, gizlilik koruması ve kullanıcıların tüm kontrolü dahil olmak üzere blok köprü teknolojisinin tüm avantajlarını kullanmaktadır.”

1 YOYOW kaç dolar?

1 YOYOW/USD para çevirisi ile 1 YOYOW kaç USD eder? onu öğrenebilirsiniz. Bu yazı yazıldığı anda Yoyow değeri: $0.407939 idi.

Yoyow Nereden Alınır?

Yoyow satışı bitfinex.com üzerinden yapılmaktadır. Bitfinex, dünyanın önde gelen Bitcoin exchange’idir ve dijital para birimi alanında en gelişmiş ticaret platformunu sunar. Bir lider fiyat bulma kaynağı olan Bitfinex, satıcıların, ödeme işlemcilerinin, bireylerin ve trader’ların en derin likidite havuzuna erişmelerini sağlayarak Bitcoin ekonomisinin büyük bir bölümünü de desteklemektedir. 2012’de kurulan Bitfinex, dijital para birimi alışverişi alanında kurulmuş en güvenli platformlardan birisidir ve lideridir.

Binance borsasına BURAYA tıklayarak referans linkimizle üye olabilirsiniz.

Yoyow nedir
Yoyow nedir

Yoyow Nedir?

Yoyow’un Çince resmi sitesindeki bilgilerde Yoyow Coin hakkında şu bilgiler yer almaktadır.

İçerik ekosistemine uygun teşvikler ve getiriler sağlanabilir. YOYOW, içeriğe dayalı rasyonel bir gelir dağıtım mekanizması ve içeriğin kullanıcıların derecelendirmesine dayalı bir değer ağının kurulması için tasarlanmıştır.

Herhangi bir içerik platformu (web siteleri ve APP’ler dahil ancak bunlarla sınırlı olmaksızın), metin, video, resim, ses veya canlı yayın biçimi olarak sunulan temalar ne olursa olsun, YOYOW ağına dayalı olarak içerik odaklı teşvik platformları oluşturmaya uygundur.

İçerik ekosisteminin içerik üreticileri, içerik yatırımcıları, küratörleri ve üreticileri, YOYOW eko-çevre ve içeriğinin kullanıcıların derecelendirmelerine göre ödüllendirilecektir.

Aktif kullanıcılar, premium içerik sağlayıcıları ve yayıcılar, Facebook, Twitter ve Reddit gibi sosyal medya platformlarına büyük miktarda trafik ve milyarlarca dolar kâr getiriyor. Bununla birlikte, bu platformlardaki kullanıcıların parasal ödülleri yoktur ve platform kullanıcılarının katkısı hissedarlar tarafından ihmal edilir. Kullanıcılar, ürettikleri içeriğin — kontrolü ne de kârına – sahip değildirler. YOYOW şeffaf ve son derece etkili bir değerlendirme sistemi oluşturmak için blok zincir teknolojisinden yararlanır. Dahası, YOYOW, kullanıcıların katkısını oldukça ölçer ve bunları para ve paylaşımlarla ödemektedir.

YOYOW, içerik yaratıcılarını, yayıcıları ödüllendirmek için POT (Proof of Taste) algoritmasını benimser ve üçüncü taraf platformları da ödülleri alabilir.

Metin, fotoğraflar ve videolar YOYOW’ta kabul edilir ve YOYOW’daki içerik reddit, twitter, blog, Quora, forumlar vs. üzerinde paylaşılabilir. İçerik kendileri tarafından oluşturulmuşsa kullanıcılar ödülleri alır.

YOYOW (YOYOW) ve Dolar (TL) kuru Canlı takip

Pirecoin © aracılığıyla “1 YOYOW kaç dolar eder?” öğrenebilirsiniz.

Yoyow Coin borsası için tıklayınız…

Yoyow PNG
Yoyow PNG

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı